ساختمان و سازه

ساختمان و سازهعایق پیش ساخته لوله

عایق پیش ساخته لوله

عایق پیش ساخته ( عایق لوله ) ساخته شده از الیاف یکنواخت شیشه که به وسیله نوعی رزین گرماسخت بطور متراکم و فشرده ، شکل گرفته و یکپارچه گردیده است . رزین مورد استفاده ، غیر آتشگیر و نامحلول در آب و عایق ، در محیطهای شیمیایی پایدار است . ایزوران PSA عایق پیش ساخته لوله با روکش کاغذ آلومینیم مسلح می باشد .کاربردهااین گروه از محصولات به منظور پوشش عایقکا..

0ریال

پانل سخت پشم شیشه

پانل سخت پشم شیشه

قطعه سختي از جنس الياف فشرده است كه با رزين فلوليك مستحكم شده است. اين محصول بدون روكش و يا با روكشهايي از جنس فويل آلومينيوم عرضه مي گردد.موارد استعمال: به عنوان عايق صوتي، حرارتي و برودتي براي عايق كاري پشت بامها، ديوارها، حفره بين سقفها، سرخانه ها و كانتينرها كاربرد دارد. ويژگيها: ضريب هدايت حرارتي در دماي متوسط 25 درجه سانتيگراد بر حسب mhc..

0ریال

پانل نیمه سخت پشم شیشه

پانل نیمه سخت پشم شیشه

پانل یا تخته ساخته شده از پشم شیشه با الیاف ظریف که با رزین گرما سخت به هم پیوند خورده است . این محصول قابل انعطاف بوده و با روکشهای کاغذ آلومینیم مسلح با توری نخ شیشه (AR ) و کاغذ کرافت (K ) و نیز بدون روکش ( P )عرضه می گردد .کاربردهااین گروه از محصولات به منظور پوشش عایقکاری بدنه مخازن بزرگ  ،در صنعت ساختمان برای عایقکاری دیوار و سقف ساختمان..

0ریال

پشم  شيشه رولی بدون روکش

پشم شيشه رولی بدون روکش

پتوی ساخته شده از پشم شیشه با الیاف ظریف که با رزین گرما سخت به هم پیوند خورده است . این محصول با روکشهای کاغذ آلومینیم مسلح با توری نخ شیشه (AR ) و کاغذ کرافت ( K ) و نیز بدون روکش ( P ) عرضه می گردد .کاربردهااین گروه از محصولات به منظور پوشش عایقکاری سوله ها ، بدنه مخازن بزرگ ، لوله های قطور صنعتی و در صنعت ساختمان برای عایقکاری دیوار و سقف ساختم..

0ریال

ایزوگام فویل دار

ایزوگام فویل دار

استحكام كششي بالا، پايداري حرارتي و انعطاف پذيري بسيار زياد انواع عايق رطوبتي ايزوگام، آنها را براي كليه كاربريها اعم از ساختمانها و ابنيه مختلف، تونلهاف استخرها، پلها، سرويسهاي بهداشتي، جهت عايق بندي رطوبتي، به صورت تك لايه يا تركيبي از لايه ها مناسب نموده است. پوشش كاري خطوط انتقال سيالات جهت محافظت آنها از خوردگي و پوسيذگي در اثر عوامل جوي ..

0ریال

ایزوگام تک لایه ای پلي استر دوختي

ایزوگام تک لایه ای پلي استر دوختي

ايزوگام ها متشکل از یک لایه یا دو لایه حامل مستحکم بوده که با قیر پلیمری یکپارچه گردیده اند. لایه های حامل بر حسب کاربرد، از انواع تیشوی 60 تا120 گرم و پلی استر ترموباند یا سوزنی(نبافته) با ویژگی های متفاوت می باشد. به منظور اصلاح قیر و خصوصیات فیزیکی آن از اطلاح کننده های SBS,APP به همراه ترکیبات دیگر جهت ایجاد خواص مطلوب در محصول نهائی استفاده می..

0ریال

ایزوگام تک لایه فویلدار پلی استردوختی LO4

ایزوگام تک لایه فویلدار پلی استردوختی LO4

ایزوگام ترموباندیمحصولات ایزوگام شرکت پشم شیشه ایران با ضخامت ۲ تا ۵٫۵ میلی متر از یک لایه یا دولایه مستحکم تولید می شوند.این محصولات با قیر پلیمری یکپارچه می شوند، که بر حسب کاربرد از انواع تیشوی ۶۰ تا ۱۲۰ گرم و پلی استر ترموباندی یا سوزنی (نبافته)تولید می شوند.برای  اصلاح قیر و خصوصیات فیزیکی آن از اطلاح کننده های SBS,APP به همراه..

0ریال

ایزوشینگل

ایزوشینگل

در توليد ايزوشينگل از ايزوگام سنگريزه اي با ضخامت 2 – 3 ميلي متر استفاده مي گردد كه با برشهاي ضربي آنرا به صورت قطعاتي از اشكال مختلف قابل عرضه مي نمايد. شكل هاي مختلف ايزوشينگل پس از نصب طرحهاي زيبائي به نماي بنا هديه مي نماید.کاربردهاسطوح شيب دار،‌ بامهاي غير مسطح، ديواره ها و كليه ي سطوحي كه مي توانند به عنوان نماي ساختمان محسوب گردند. اين محصول..

0ریال

 ایزوگام سنگریزه ای

ایزوگام سنگریزه ای

محصولات ایزوگام تولیدی در واحد اشتهارد شرکت پشم شیشه ایران با ضخامت 2 تا5/5 میلی متر متشکل از یک لایه یا دو لایه حامل مستحکم بوده که با قیر پلیمری یکپارچه گردیده اند. لایه های حامل بر حسب کاربرد، از انواع تیشوی 60 تا120 گرم و پلی استر ترموباند یا سوزنی(نبافته) با ویژگی های متفاوت میباشد. به منظور اصلاح قیر و خصوصیات فیزیکی آن از اطلاح کننده هایSBS,..

0ریال

نمایش 1 تا 9 از 9 (1 صفحه)