استخر و حوضچه

استخر و حوضچه

بهترين عايق رطوبتي جهت كف استخر ايزوگام  تك لايه دوختي مي باشد كه در مرحله اول اجرا از ايزو فوندو به عنوان چسب استفاده و بعد از ان ايزوگام نصب كنيد

در صنايع مختلف از ژرايمر ها به عنوان چسب و درز گير استفاده شده


ایزوگام ساده

ایزوگام ساده

استحكام كششي بالا، پايداري حرارتي و انعطاف پذيري بسيار زياد انواع عايق رطوبتي ايزوگام، آنها را براي كليه كاربريها اعم از ساختمانها و ابنيه مختلف، تونلهاف استخرها، پلها، سرويسهاي بهداشتي، جهت عايق بندي رطوبتي، به صورت تك لايه يا تركيبي از لايه ها مناسب نموده است.پوشش كاري خطوط انتقال سيالات جهت محافظت آنها از خوردگي و پوسيذگي در اثر عوامل جوي و..

0ریال

ایزوگام تک لایه ای پلي استر دوختي

ایزوگام تک لایه ای پلي استر دوختي

ايزوگام ها متشکل از یک لایه یا دو لایه حامل مستحکم بوده که با قیر پلیمری یکپارچه گردیده اند. لایه های حامل بر حسب کاربرد، از انواع تیشوی 60 تا120 گرم و پلی استر ترموباند یا سوزنی(نبافته) با ویژگی های متفاوت می باشد. به منظور اصلاح قیر و خصوصیات فیزیکی آن از اطلاح کننده های SBS,APP به همراه ترکیبات دیگر جهت ایجاد خواص مطلوب در محصول نهائی استفاده می..

0ریال

ایزوگام تک لایه فویلدار پلی استردوختی LO4

ایزوگام تک لایه فویلدار پلی استردوختی LO4

ایزوگام ترموباندیمحصولات ایزوگام شرکت پشم شیشه ایران با ضخامت ۲ تا ۵٫۵ میلی متر از یک لایه یا دولایه مستحکم تولید می شوند.این محصولات با قیر پلیمری یکپارچه می شوند، که بر حسب کاربرد از انواع تیشوی ۶۰ تا ۱۲۰ گرم و پلی استر ترموباندی یا سوزنی (نبافته)تولید می شوند.برای  اصلاح قیر و خصوصیات فیزیکی آن از اطلاح کننده های SBS,APP به همراه..

0ریال

 ایزوگام سنگریزه ای

ایزوگام سنگریزه ای

محصولات ایزوگام تولیدی در واحد اشتهارد شرکت پشم شیشه ایران با ضخامت 2 تا5/5 میلی متر متشکل از یک لایه یا دو لایه حامل مستحکم بوده که با قیر پلیمری یکپارچه گردیده اند. لایه های حامل بر حسب کاربرد، از انواع تیشوی 60 تا120 گرم و پلی استر ترموباند یا سوزنی(نبافته) با ویژگی های متفاوت میباشد. به منظور اصلاح قیر و خصوصیات فیزیکی آن از اطلاح کننده هایSBS,..

0ریال

پرایمر حلال در بنزین ایزوفوندو

پرایمر حلال در بنزین ایزوفوندو

پرایمر یک نوع ترکیب قیری محلول در آب یا حلال می باشد که جهت پوشش سطوح و یا زیرسازی سطح جهت نصب عایق پیش ساخته ایزوگام مورد استفاده واقع می شوند. ایزوفوندو یک نوع قیر محلول در حلال های نفتی می باشد که پس از اعمال در سطح و تبخیر حلال، یک لایه فیلم قیری چسبناک و عایق در برابر حرارت از خود بر جای می گذارد.کاربردهانصب عایق پیش ساخته بر روی سطوحی که سیقل..

0ریال

پرایمر حلال در آب ايزوپاستا

پرایمر حلال در آب ايزوپاستا

پرایمر یک نوع ترکیب قیری محلول در آب یا حلال می باشد که جهت پوشش سطوح و یا زیرسازی سطح جهت نصب عایق پیش ساخته ایزوگام مورد استفاده واقع می شوند.کاربردهانصب عایق پیش ساخته بر روی سطوحی که سیقلی نیستند و یا دارای نرمه های گرد و غبار میباشند از کیفیت مطلوبی برخوردار نخواهد بود. جهت آماده سازی سطح به منظور عایق می توان از پرایمرها کمک گرفت. همچنین با ت..

0ریال

نمایش 1 تا 6 از 6 (1 صفحه)